Tafellamp van Cozy LivingAsta Lamp
€ 308,59
Over het product
Asta Lamp - Tafellamp van Cozy Living
De Asta lamp van Cozy Living heeft een fijne marmeren voet met een kap van mahoniehout. De lamp geeft een unieke uitstraling aan uw huis en iedereen zal de prachtige lamp opmerken, zelfs in een grotere kamer. U kunt de Asta Lamp ook kopen en de lampenkap vervangen door een andere wanneer u iets nieuws nodig hebt. De lamp is op de website verkrijgbaar in twee verschillende kleuren.
- De voet van de lamp is 30 cm hoog
- De lamp heeft een E27 fitting
- Origineel ontwerp door Cozy Living
Vraag over dit product?
We doen er alles aan om binnen 24 uur op alle vragen antwoord te geven.